CE Orient

Adomas iš Elektrėnai nusipirko CE OrientPrieš 8min.

Menu
Your Cart

Apie mus

Įmonės UAB "Fejerverkai" internetinė svetainė www.fejerverkai.lt siūlo Jums įsigyti pirotechnikos gaminius asmeninėms šventėms, vestuvėms ar jubiliejams, kurie atitinka visus ES keliamus saugumo reikalavimus. Mūsų visi pirotechnikos gaminiai turi CE ženklo sertifikatus. Fejerverkai turi kažką tokio, kas sukelia žmonėms nemažai emocijų. Jie yra ne tik gražūs ir įspūdingi, bet ir specialiai buvo sukurti ypatingoms progoms ir pasilinksminimams paminėti. Kvapą gniaužiantis fejerverkas sukelia puikias emocijas ir neretai išspaudžia laimės ašarėlę. Koks gimtadienis be žvakučių ant torto? Kokia romantika be žvakių šviesos? Kokia šventė be nuostabaus fejerverko, kuris sakytų - „Mes esam čia ir esame be galo laimingi“? Tad fejerverkas Jūsų šventėje gali būti puikus akcentas pažymintis ypatingos dienos pabaigą. Tikriausiai kiekvienam kyla daugybė klausimų susijusių su pirotechnika, todėl mes norime padėti savo klientams suorganizuoti profesionalų šventinį fejerverką taip lengvai ir greitai kaip tik įmanoma. Gali būti, kad Jūs turite dar daug nemažiau svarbių darbelių savo šventei, tad leiskite fejerverku pasirūpinti mums. Kuo mes galime Jums padėti?
  • Organizavimas. Kiekvienas pirotechnikos šou planuojamas ir organizuojamas tariantis su Jumis ir atliekamas tik pagal Jūsų norus, jei tai neprieštarauja Jūsų pačių saugumui.
  • Saugumo zonos. Vietovėje parenkama geriausia vieta fejerverkui šaudyti, atsižvelgiama ir į vėjo kryptį ir į aplink stovinčius pastatus.
  • Profesionali komanda. Mūsų pirotechnikai yra atestuoti pagal pirotechnikų mokymo programą. Patyrę pirotechnikai gali žiūrovams padaryti nuostabią staigmeną, bet patys staigmenų nemėgsta, dėl to atvykstame dar gerokai prieš renginį su reikiama įranga ir paruošę namų darbus.
  • Oro sąlygų įtaka. Fejerverkas šaudomas ir šviečiant saulei, ir lyjant lietui, ir esant minusinei oro temperatūrai, esant stipresniam vėjui atitinkamai planuojamos saugumo zonos. Nuolat stebime orų prognozes ir atitinkamai ruošiamės. Tad galite būti tikri, kad fejerverkas įvyks.
  • Leidimai. Deriname visus reikalingus leidimus pagal LR nustatytą tvarką.
  • Draudimas. Renginiai apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų.
  • Transporto išlaidos. Į kainą įskaičiuotos transporto išlaidos Lietuvos teritorijoje.
  • Nuostabus vaizdas, puiki nuotaika ir neišdildomi prisiminimai be jokių rūpesčių. Kad nuostabios akimirkos liktų ne tik Jūsų prisiminimuose paskaitykite „Kaip fotografuoti fejerverkus?„Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteikti jums geresnę naršymo kokybę. Mes tikimės, kadjūs sutinkate su tuo, tačiau jūs galite atsisakyti slapukų saugojimo. Skaityti plačiau