Storm 1

Ineta iš Šiauliai nusipirko Storm 1Prieš 16min.

Menu
Your Cart

Privatumo politika

UAB "Fejerverkai" privatumo politika


Kokie duomenys surenkami svetainėje
Kokiu tikslu renkami duomenys
Kaip šie duomenys naudojami ir apsaugomi


Savanoriškai prenumeruojantis laiškus jūs nurodote savo vardą ir el.pašto adresą registracijos formoje.


Vardas naudojamas kreipiantis į jus asmeniškai, o jūsų el.pašto adresas tam, kad siųsti jums laiškus, svetainės naujienas, pasiūlymus dalyvauti rinkodaros tyrimuose, naudingą medžiagą, komercinius pasiūlymus.


Jūsų vardas ir el.pašto adresas neperduodami tretiems asmenims, jokiomis sąlygomis, išskyrus atvejus, susijusius su teisėsaugos reikalavimais. Jūsų vardas ir el.pašto adresas saugomi apsaugotuose serveriuose www.serveriai.lt ir naudojami pagal jų konfidencialumo politiką.


Jūs galite atsisakyti prenumeratos ir pašalinti savo vardą ir el.pašto adresą bet kuriuo momentu, paspaudę prenumeratos atsisakymo nuorodą, esančią kiekviename laiške.


Duomenys, išsiųsti jums užpildžius užklausimo formą, neišsaugomi serveryje, o siunčiami asmeniškai mums el.paštu. Šie duomenys naudojami, kaip ir bet kurie duomenys įprastame susirašinėjime el.paštu.


El. pašto adresas, vardas, pavardė, adresas, telefonas, gautas iš jūsų, kad sukurti jums vartotoją „Klientų zonoje“ arba įvykdyti jūsų užsakymą, naudojamas tam,  kad identifikuoti jus, kaip asmenį, kam turi būti suteikiama užsakyta paslauga arba pristatoma prekė. Registruotojas klientas turi prieigos apsaugą pagal prisijungimo vardą ir slaptažodį. Duomenys apsaugomi serverio saugumo priemonių. El.paštas taip pat gali būti naudojamas įprastam susirašinėjimui.


Jūs galite bet kada pareiklauti mūsų panaikinti jūsų kliento paskyrą ir pašalinti visus duomenis, kurie buvo saugomi mūsų sistemose (išskyrus tuos, kurių saugojimas yra apibrėžtas įstatymais).


Svetainėje www.fejerverkai.lt naudojami slapukai  (Cookies) ir Google Analytics tarnybos lankytojų duomenis.


Šių duomenų pagalba surenkama informacija apie lankytojų veiksmus turinio kokybės, svetainės naudojamumo gerinimo tikslais.


Jūs galite bet kuriuo metu pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad naršyklė blokuotų visus cookie failus ir perspėtų jus apie tokių failų siuntimą. Atminkite, kad tokiu atveju kai kurios funkcijos ir tarnybos gali neveikti tinkamu būdų.


Ši privatumo politika taikoma tik svetainei www.fejerverkai.lt bei kitoms UAB „Fejerverkai“ valdomoms interneto svetainėms.


Šios politikos pasikeitimų atveju jus galėsite perskaityti apie juos mūsų svetainėje arba, spec. laiškuose gautuose į savo el. pašto adresą.


Su pilna UAB Fejerverkai asmens duomenų tvarkymo politika galite susipažinti čia: Fejerverkai_privatumo_politika.pdf


Norėdami susisiekti su mumis bet kokiais klausimais, jūs galite parašyti mums el. laišką adresu: info@fejerverkai.lt


Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteikti jums geresnę naršymo kokybę. Mes tikimės, kadjūs sutinkate su tuo, tačiau jūs galite atsisakyti slapukų saugojimo. Skaityti plačiau